+380 (0522) 29-18-05

Микитенко Вул., дом 349/C

Умови використання веб-сайту

terms and conditions

1. Умови

Отримуючи доступ до цього Веб-сайту, доступного за посиланням https://citpay.com.ua/, ви погоджуєтесь дотримуватися цих Умов використання веб-сайту та погоджуєтесь з тим, що ви несете відповідальність за угоду з будь-яким чинним місцевим законодавством. Якщо ви не згодні з будь-яким із цих умов, вам заборонено отримувати доступ до цього веб-сайту. Матеріали, що містяться на цьому веб-сайті, захищені законом про авторські права та торговельні марки.

2. Використовуйте ліцензію

Надано дозвіл тимчасово завантажувати одну копію матеріалів на веб-сайті CitPay лише для особистого некомерційного перехідного перегляду. Це надання ліцензії, а не передача права власності, і за цією ліцензією ви не можете:
  • модифікувати або копіювати матеріали;
  • використовувати матеріали для будь-яких комерційних цілей або для будь-якої публічної демонстрації;
  • намагатися здійснити зворотне проектування будь-якого програмного забезпечення, що міститься на веб-сайті CitPay;
  • видалити з матеріалів будь-які авторські права чи інші авторські позначення;
  • передача матеріалів іншій особі або “дзеркальне відображення” матеріалів на будь-якому іншому сервері.
Це дозволить CitPay припинити свою діяльність у разі порушення будь-якого з цих обмежень. Після припинення дії вашого права на перегляд також буде припинено, і ви повинні знищити всі завантажені матеріали, якими володієте, у друкованому або електронному форматі.

3. Застереження

Усі матеріали на веб-сайті CitPay надаються “як є”. CitPay не дає жодних гарантій, будь то виражені або передбачені, тому заперечує всі інші гарантії. Крім того, CitPay не робить жодних заяв щодо точності або надійності використання матеріалів на своєму Веб-сайті або будь-яким іншим чином, що стосуються таких матеріалів або будь-яких сайтів, пов’язаних з цим Веб-сайтом.

4. Обмеження

CitPay або його постачальники не нестимуть відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок використання або неможливості використання матеріалів на веб-сайті CitPay, навіть якщо CitPay або уповноважений представник цього веб-сайту були повідомлені в усній або письмовій формі про можливість така шкода. Деяка юрисдикція не допускає обмежень на передбачувані гарантії та обмеження відповідальності за випадкові збитки, ці обмеження можуть не стосуватися вас.

5. Виправлення та помилки

Матеріали, що розміщуються на веб-сайті CitPay, можуть включати технічні, друкарські або фотографічні помилки. CitPay не пообіцяє, що будь-який із матеріалів цього веб-сайту є точним, повним або актуальним. CitPay може змінювати матеріали, що містяться на своєму веб-сайті, у будь-який час без попередження. CitPay не зобов’язується оновлювати матеріали.

6. Посилання

CitPay не перевірив усі веб-сайти, на які посилається його веб-сайт, і не несе відповідальності за вміст будь-якого такого веб-сайту. Наявність будь-якого посилання не означає схвалення сайту CitPay. Використання будь-якого пов’язаного веб-сайту здійснюється на власний ризик користувача.

7. Модифікації Умов використання сайту

CitPay може переглянути ці Умови використання для свого веб-сайту в будь-який час без попереднього повідомлення. Користуючись цим Веб-сайтом, ви погоджуєтесь на те, що вас пов’язуватиме поточна версія цих Умов використання.

8. Ваша конфіденційність

Будь ласка, прочитайте нашу Політику конфіденційності.

9. Чинне законодавство

Будь-яка претензія, пов’язана з веб-сайтом CitPay, регулюється законодавством України без урахування її колізійних положень.

© 2021 CitPay