+380 (0522) 29-18-05

Микитенко Вул., дом 349/C

МАЙБУТНЄ ГОТІВКИ

cash

Протягом багатьох століть і десятиліть готівка була найбільш часто використовуваним способом оплати в світі у вигляді монет і банкнот, що використовуються для їх подання.  У готівки є деякі переваги, і вони все ще використовуються деякими людьми, які віддають перевагу традиційним способи оплати.

Переваги традиційних способів оплати

Серед переваг використання готівки ви знайдете: ніяких комісій та додаткових зборів, якщо ви перебуваєте в звичайному магазині, транзакція відбувається негайно, всі магазини і багато інтернет-магазини приймають готівку в якості способу оплати, вам не потрібно ділитися розумними даними наприклад, інформація про карти  або банківські рахунки і т.  д.

Незважаючи на те що залишилися переваги, щодо готівки , люди і підприємства переходять від готівкових платежів до цифрових платежів, оскільки вони пропонують ще більше переваг , ніж операції з готівкою.  Майбутнє готівки невизначено, проте є деякі підказки, які економісти виявляють, щоб визначити майбутнє готівки.  Перш за все, нові покоління вибирають електронні методи для переміщення своїх грошових операцій, це означає, що ці покоління будуть вчити своїх дітей тому, як використовувати цифрові гроші більше, ніж готівкові.

Переваги електронних платежів

Цифрові платежі покращуються та з’являються нові кожного дня, роблять платежі краще, швидше та ефективніше, що дає людям змогу відчувати себе більш згодними на зміну своїх традиційних способів оплати. Ще один актуальний приклад того, як все менше використовується готівка: щоденний розвиток електронних засобів оплати: після того, як на протязі багатьох років використовувалися готівкові кошти, банки та інші фінансові установи надали світу кредитові та дебетові карти, які стали дуже поширеними завдяки їх зручному використанню для платежів в Інтернеті та у звичайних магазинах.

Станом на сьогодні з’явилися не тільки цифрові засоби оплати, але й цифрові гроші, такі як крипто валюти, вони не мають фізичного представлення, але тепер вони приймаються в якості засобу оплати у багатьох магазинах і в онлайн торгівлі по всьому світу.

Ось чому майбутнє цифрових грошей, навіть якщо воно не вірогідно, може дати нам уяву про те, що може статися у найближчі роки з новим поколінням цифрових користувачів. Чи можуть готівкові кошти застаріти та зникнути? Деякі експерти вважають, що це неможливо, однак не слід ігнорувати зростання електронної торгівлі.

© 2021 CitPay